Gaidot Zemes dienu...

Ik gadu 22. aprīlī pasaulē tiek atzīmē starptautiskā Zemes diena. Šogad Zemes dienai ir pienākusi 45. gadskārta - kopš pirmās akcijas 1970.gadā tās aktivitātēs piedalījušies ap 500 miljoni cilvēku 180 valstīs visā pasaulē, kuri savus labos darbus dabas saglabāšanai ir reģistrējuši.

Arī mēs, 1. klases skolēni, gaidot Zemes dienu prātojām, ko interesantu varētu darīt, lai labāk izprastu dabas aizsardzības nozīmi.

Caur radoši teatrālo improvizāciju „Kas mīt uz zemes?” izspēlējām sadzīvisku dabas ainu. Muzikālajā rotaļā „Parād mazais balodīti” izdzīvojām magonītes augšanas procesu. Pēc tam skolēni sadalījās piecās grupās un prātoja, kā var zemi saudzēt, kopt, ko tās labā var darīt? Savas uzrakstītās domas piesprauda pie kopējās ideju puķes, pirms tam prezentējot klases priekšā.

Visbeidzot katrs prmklasnieks iestādīja podiņā savu samtenes ziedu.

Lai tās nu aug un priecē visu vasaru!

1.kl.audzinātāja: Sandra Kukāre.