LEPOJAMIES AR JUMS!

2018. gada 10. februārī Madonas novada, Sarkaņu pagasta, Tautas namā “Kalnagravas” svinīgā pasākumā tika paziņoti “Gada balva sportā 2017” laureāti.

Izvērtējot 2017. gada nozīmīgākos sporta notikumus un Madonas novada sportistu sniegumu, tika godināti sporta laureāti un viņu treneri, kuri šajā gadā uzrādījuši augstvērtīgus sportiskos rezultātus un nesuši Madonas un novada vārdu Latvijā un pasaulē.

Īpašs prieks par mūsu skolas skolēniem Salvi Mežānu 9.kl., Kristeru Orlovu 7.kl.un Dāvi Vintišu 6.kl.

SALVIS MEŽĀNS- Latvijas jaunatnes čempionāta florbolā 2. divīzijas U14 regulārā turnīra rezultatīvākais spēlētājs un U16 grupas 2017. gada sezonas rezultatīvākais spēlētājs.

KRISTERS ORLOVS- Latvijas jaunatnes čempionāta florbolā U13 grupas 2017. gada sezonas rezultatīvākais spēlētājs.

DĀVIS VINTIŠS- Latvijas čempions nakts orientēšanās, ziemas orientēšanās sprintā, Latvijas kausa kopvērtējuma uzvarētājs, 2.vieta Latvijas čempionātā orientēšanās maratonā, Latvijas stafešu kausa uzvarētājs.

Paldies vecākiem, Kalsnavas pagasta pārvaldei un Madonas novada pašvaldībai par atbalstu. Pateicība treneriem Helmutam Polim, Kalvim Koskevičam (Kelvin Kosa) un Gunāram Ikauniekam.