BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA 2017.

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstrādāta un kopš 2001.gada īstenota lasīšanas veicināšanas programma. Bērni, jaunieši un vecāki, kuri iesaistās žūrijas darbā, kļūst par literatūras ekspertiem.

Katru gadu eksperti lasa un vērtē jaunākās grāmatas, kas īpaši izvēlētas šai programmai un izvirza balvai rakstniekus, ilustrētājus, tulkotājus, izdevējus – visus, kas piedalījušies interesantāko grāmatu tapšanā. Grāmatu tops tiek noskaidrots gada sākumā Lielajos lasīšanas svētkos. Mācību gada sākumā skolas bibliotekāre Laila Štāle aicināja mūs lasīt grāmatas, lai izteiktu savu vērtējumu un piešķirtu vietu izlasītajām grāmatām.

Lasījām ar patiesu prieku, aizpildījām elektroniski anketas. Īpašu interesi un diskusijas izraisīja grāmata „Govs” (autors Huans Arhona) mūsu vecāku vidū. Par dalību žūrijā saņēmām jauku pārsteiguma balviņu. Lasi un vērtē arī Tu!
 2.kl.skolēni un audz. Ilze