Lai labais vairo labo!

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau devīto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa” turpina Latvijas valsts simtgades aizsākto aicinājumu, dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas.

Īpaši liels prieks bija Kalsnavas pamatskolas skolēniem par Palīdzēsim.lv ciemošanos skolā, neaizmirstamo Pirātu ballīti un dāvanu- braucienu uz Dinamo Rīga spēli.

14.novembrī  2. un 3.klases skolēni, vecāki un mūsu draugi devāmies uz Rīgu. Latvijas nedēļas ietvaros, iededzām svecītes Rīgas brāļu kapos. Pēc tam lielais notikums- hokeja spēle! Emocijas, pārdzīvojumi, piedzīvojumi, prieks un uzvara!!!

Paldies Lindai Ūdrei-Rizgai, Gatim Teilim par izdomu un radošo pieeju, iesaistot skolēnus „Labo darbu nedēļā”!

Paldies mūsu atraktīvajam  SIA „Madonas CB SIA" šoferim Raitim Berķim.

Liels Paldies mūsu skolēnu vecākiem par finansiālo atbalstu, sedzot ceļa izdevumus, lai bērni nokļūtu uz hokeja spēli Rīgā!

-2., 3.kl.audzinātājas-