Tikšanās ar Dāvi Ivanovu.

Mēs , 3. klases skolēni un skolotāja Ilzīte Oga, lepojamies ar mūsu skolas bijušo skolnieku – motosportistu Dāvi Ivanovu.

Dāvi skolā mēs sagaidījām ar mums interesējošiem jautājumiem par motosportu, par rakstura īpašībām, kas nepieciešamas, lai kļūtu par labu un veiksmīgu sportistu, kā arī cilvēku, par viņa sasniegumiem motosportā.

Dāvis mums atklāja, ka svarīgs ir ne tikai sportiskais spēks, bet arī zināšanas, vēlēšanās darīt, meklēt iespējas, veidot sakarus. Prasmju veidošana, piemēram, sadarbošanās prasmes, komunikācijas prasmes, spēja praktiski izmantot to, ko zinām,  līderības prasmes. Svarīgi ir izvirzīt sev reālu, sasniedzamu uz izaugsmi vērstu mērķi , un tiekties uz to.  Ja, kas nesanāk, tad nepadoties, bet izanalizēt savas kļūdas un būt neatlaidīgiem.  Kopīgi noskaidrojām, kas ir veselīgs uzturs, kāpēc tas jāievēro katram no mums un katru dienu.

Pavadot  Dāvi , katrs pateicām, ko no šīs sarunas ieliksim savā ceļa somā , ejot  pretim savam izvirzītajam mērķim.