Mācīties ir interesanti !

Piektās klases skolēni angļu valodas stundā rādīja šovu „Mana ideālā ģimene”. Visi klases skolēni sadalījās vairākās grupās pa divi un veidoja dekorācijas studijas izrotāšanai. Katrs mēģināja izpausties, cik vien radoši var.

Pēc tam komandā vajadzēja izdomāt, ko kurš vilks un kā izskatīsies. Visiem bija jāizdomā desmit līdz piecpadsmit jautājumi, ko jautāt studijas viesim, kā arī raidījuma nosaukums.

Nākošajā stundā, kad viss bija gatavs, mums atlika tikai iekārtot savu studiju, un šovs varēja sākties.  Šova laikā katrs no skolēniem bija gan intervētājs, gan studijas viesis. Viesis atbildēja uz intervētāja sagatavotajiem jautājumiem un vēlāk uz klasesbiedru uzdotajiem jautājumiem.

Mums bija ļoti interesanti klausīties,ko katrs atbild, un skatīties, kā katrs ir saģērbies, jo visi bija uzvilkuši citādākas drēbes nekā staigā ikdienā. Mēs ļoti vēlētos atkal rādīt ko tamlīdzīgu, jo kopumā bija interesanti gatavoties un rādīt šovu.

Elīna Kalniņa 5.klase