4. klase svin Baltā galdauta svētkus

Trešdien, 3. maijā 4. klases skolēniem notika klases stunda, kurā viņi tika iepazīstināti ar tālajiem notikumiem 1990. gada 4. maijā, kad tika pieņemta Latvijas Neatkarības deklarācija.

Faktus no šīs dienas notikumiem skolēni vēroja video sižetos. Tālāk sekoja viktorīna “Mana Latvija”, kurā tika atbildēts uz jautājumiem par 4. maija notikumiem. Skolēni, kā pārsteigumu saņēma “magnētiņu” ar latvju rakstu zīmēm, bet galvenajā balvā - atklātnes ar mūsu galvaspilsētas Rīgas atklātnītēm. Mēs svinējām 27- to gadadienu, kopš Neatkarības deklarācijas pieņemšanas, tāpēc vēlējām daudz laba vēlējumus mūsu Latvijai. Svētki neizpalika bez svinību kliņģera.

4. klases Baltā galdauta svētki bija arī kā atklātā stunda, kuru vēroja sākumskolas skolotājas un mācību pārzine R. Makovska.

4.kl. audzinātāja Sandra Kukāre.