BALTĀ GALDAUTA SVĒTKI!

Baltā galdauta svētki ir veids kā svinēt Latvijas otro dzimšanas dienu - mūsu PAR dienu, pieminot 1990.gada 4.maiju, kad Latvijas PSR Augstākā padome pieņēma deklarāciju Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu- lēmumu, kas atjaunoja Latvijas suverenitāti.

Svētku mērķis ir iedvesmot cilvēkus 4.maijā pulcēties pie viena galda ģimenes, draugu, kaimiņu vai kopienas lokā.

Baltā galdauta svētku ietvaros, 1.un 2.klases skolēni devās dabā. Katrs skolēns iestādīja priedi un egli, kā veltījumu Latvijas 100-gadei. Skolēni ieklausījās stāstos par mežu, vēroja dabu. Kopīgi klāja svētku galdu. Bija interesantas sarunas un jauka kopā būšana pie ugunskura.

PALDIES Paulai Zariņai ar  ģimeni, mežsargam Aigaram Ogam par mums neaizmirstamo svētku organizēšanu!

1.un 2.kl.audzinātājas